Spokojne zwycięstwo

Promyk II Nowa SuchaPogoń Wiskitki

4 - 1

W meczu warszawskiej „B” klasy Promyk II Nowa Sucha wygrał z Pogonią Wiskitki 4:1 (3:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Paweł Zienkiewicz x2, Kamil Dalke i Sebastian Zwierzchowski.

W pojedynku z przedostatnią drużyną „B” klasy wydawało się, że nie powinniśmy drżeć o wynik, ale na mecz stawiło się tylko 11 zawodników. Wtedy pojawiły się obawy, że nie uda się zdobyć punktów. Na nasze szczęście okazało się jednak inaczej. Wynik otworzył Paweł Zienkiewicz, który w sytuacji sam na sam bez problemu pokonał bramkarza. Ten sam zawodnik strzelił także drugą bramkę, kiedy to po strzale Kamila Dalke piłkę wybił golkiper Pogoni, ale przy dobitce „Zienia” był już bez szans. Trzecie trafienie było dość podobne. Tym razem strzelał Jarosław Grefkowicz, piłka odbiła się od poprzeczki, ale do piłki doszedł „Mery” i strzelił dla nas trzecią bramkę. W pierwszej połowie goście odpowiedzieli tylko raz, gdy piłka po rykoszecie przelobowała naszego bramkarza. Po przerwie też mieliśmy swoje szanse, ale do siatki trafił tylko Sebastian Zwierzchowski ustalając wynik meczu.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Mularski, Filip Orłowski, Sławomir Kuczek, Maciej Nowicki, Łukasz Drązikowski, Kamil Wróblewski, Jarosław Grefkowicz, Kamil Dalke, Robert Giersz, Sebastian Zwierzchowski i Paweł Zienkiewicz.