Nie zgasili Znicza

Znicz II PruszkówPromyk Nowa Sucha

3 - 1


W meczu Ligi Trampkarzy Znicz II Pruszków wygrał z Promykiem Nowa Sucha 3:1 (3:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Konrad Kisiel.

W tym spotkaniu nasz zespół z pewnością nie był faworytem. Gracze Znicza jako jedyni byli w stanie wygrać z Akademią Piłkarską Żyrardów, dlatego szykował się ciężki pojedynek. Mecz właściwie od początku do końca prowadzony był pod dyktando gospodarzy. Grali oni ładnie dla oka i osiągnęli dużą przewagę. Przełożyło się to też na wynik, ponieważ po dwóch strzałach z dystansu wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Wtedy jednak po jednej z nielicznych akcji udało nam się zdobyć bramkę. Wybita na połowę przeciwnika piłka dotarła do Konrada Kisiel, a ten długo się nie zastanawiając uderzył z woleja. Piłka po tym strzale wylądowała w okienku bramki i było już tylko 2:1. Gospodarze odpowiedzieli jednak trafieniem z rzutu karnego i ponownie osiągnęli dwubramkowe prowadzenie. Drugą połowę gracze Znicza potraktowali już bardziej treningowo. Nie pozwalali naszym na zbyt wiele, ale też nie dążyli za wszelką cenę do zdobycia bramki i takim sposobem do końca utrzymał się wynik z pierwszej połowy.

Wystąpiliśmy w składzie: Jakub Borowski (Robert Wojtysiak), Krystian Ostaszewski, Konrad Drązikowski, Bartłomiej Stypuła, Michał Nowakowski, Radosław Sokołowski, Mateusz Jankowski, Bartosz Kaczor, Damian Brygoła (Jakub Kobuszewski), Dawid Grochowski i Konrad Kisiel (Bartłomiej Sztypok).

Tabela Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Milan Milanówek 6 2719 14
2 Promyk Nowa Sucha 6 14-12 9
3 Wisła Zakroczym 6 163 7
4 Orzeł Kampinos 6 6-10 4