Remis w meczu o podium

Partyzant LesznoPromyk Nowa Sucha

1 - 1

W meczu Ligi Młodzików Partyzant Leszno zremisował z Promykiem Nowa Sucha 1:1 (0:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Księżak.

Był to mecz dwóch drużyn, które rywalizują o miejsce na podium. Unia II Warszawa i Błonianka Błonie są już poza zasięgiem, ale trzecie miejsce ciągle nieobsadzone. Jak można było się spodziewać spotkanie było wyrównane. Mimo walki przez cały mecz to bramkarze wcale nie mieli wiele pracy, ponieważ większość czasu gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Na nasze szczęście pod koniec pierwszej połowy naszemu zespołowi udało się przebrnąć przez defensywę gospodarzy. Bartosz Jażdżyk dośrodkował do Pawła Księżaka, a ten po przyjęciu piłki strzelił nie do obrony. Początek drugiej połowy należał jednak do Partyzanta. Po dograniu z rzutu rożnego zawodnik z Leszna zgrał piłkę głową, a jego kolega pokonał Wiktora Felczaka. Do końca meczu trwała zażarta walka o zwycięstwo. Bliżej sukcesu był nasz zespół, gdy po strzale naszego piłkarza piłka trafiła w poprzeczkę, ale spotkanie zakończyło się zasłużonym podziałem punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Paweł Piotrowski, Adrian Jaworski, Jakub Felczyński, Hubert Mikulski, Paweł Księżak i Bartosz Jażdżyk. Grali także: Wiktor Michurski, Filip Szczepaniak, Cezary Pytkowski, Kacper Drązikowski, Maciej Księżak, Krzysztof Gronecki oraz Jakub Karasek.