Akademia się zrewanżowała

Warszawska Akademia Piłki NożnejPromyk Nowa Sucha

4 - 1


W meczu Ligi Trampkarzy Warszawska Akademia Piłki Nożnej wygrała z Promykiem Nowa Sucha 4:1 (1:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartłomiej Sztypok.

W pierwszym meczu tych zespołów mogliśmy przekonać się jak niesprawiedliwa jest piłka. Drużyna Akademii mimo, że prowadziła grę w całym meczu to nie potrafiła zdobyć bramki i przegrała to spotkanie. Tym razem skuteczność już ich nie zawiodła i już w pierwszej połowie zaliczyli trafienie. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i gospodarze kolejno podwyższali prowadzenie. Przy stanie 4:0 przeciwnik na tyle się rozluźnił, że pozwolił sobie na zabawę pod własną bramką. Wtedy do akcji wkroczyło dwóch naszych zawodników, którzy weszli z ławki. Stasiek Bugaj przejął piłkę, dograł do Bartka Sztypoka, a ten zdobył honorową bramkę. Dwóch naszych najmniejszych wzrostem zawodników tym samym pokazało, że warunki fizyczne wcale nie są najważniejsze w grze w piłkę ;) Po tym trafieniu rywale mogli jeszcze powiększyć rozmiary naszej porażki, ale strzał z rzutu karnego wylądował na poprzeczce. Tym samym szansa na dogonienie w tabeli Błonianki i wspomnianego wyżej rywala znacznie się oddaliła.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Krystian Ostaszewski, Szymon Baczyński, Michał Nowakowski, Szymon Bodych, Mateusz Jankowski, Karol Kaźmierczak, Bartłomiej Stypuła, Robert Wojtysiak (Bartłomiej Sztypok), Dawid Grochowski (Stanisław Bugaj) i Bartosz Kaczor.

Tabela Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Milan Milanówek 6 2719 14
2 Promyk Nowa Sucha 6 14-12 9
3 Wisła Zakroczym 6 163 7
4 Orzeł Kampinos 6 6-10 4