Mecz pięknych bramek

Promyk Nowa SuchaFC Komorów

3 - 1

W meczu Ligi młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z FC Komorów 3:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Adrian Jaworski x2 i Paweł Księżak.

W poprzedniej rundzie zwyciężyliśmy z FC Komorów na boisku w Pruszkowie 2:1, dlatego nie można było się spodziewać, że będzie łatwo o punkty. Pierwsza połowa pokazała, że właściwie obie drużyny mogły tego dnia zejść z boiska ze zwycięstwem. Sytuacji zarówno pod jedną jak i drugą bramką nie brakowało, ale przez dłuższy czas utrzymywał się bezbramkowy remis. W końcu Adrian Jaworski wyprowadzając piłkę z obrony zauważył, że żaden z rywali go nie atakuje i ruszył w stronę bramki. Mając dużo wolnego miejsca zdecydował się na uderzenie, które bramkarz gości odprowadził tylko wzrokiem. Piłka zatrzepotała w siatce i mieliśmy 1:0. Do końca pierwszej połowy wynik mógł się jeszcze zmienić, ale w sobotnie przedpołudnie obu zespołom wyraźnie brakowało szczęścia. Po przerwie Wiktor Felczak mógł się poczuć jak bramkarz z Komorowa w pierwszej części gry. Mocne uderzenie z prawej strony pola karnego, po odbiciu od słupka wpadło do naszej bramki. Wynik 1:1 i obie bramki nieprzeciętnej urody. Można było przypuszczać, że jeśli padną kolejne bramki to licznie zgromadzeni kibice również będą pod wrażeniem. Wtedy do rzutu wolnego podszedł Adrian Jaworski i strzałem w długi róg ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Przeciwnik w swoich akcjach był jednak dość groźny, dlatego nie mogliśmy poprzestać na jednobramkowym prowadzeniu. Na szczęście po akcji kapitana zespołu i dograniu z lewej strony boiska piłka wylądowała pod nogami Pawła Księżaka. Ten ze spokojem umieścił piłkę pod porzeczką bramki gości, czym ustalił wynik spotkania na 3:1.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Adrian Jaworski, Jakub Felczyński, Hubert Mikulski, Paweł Księżak i Bartosz Jażdżyk. Grali także: Paweł Piotrowski, Krzysiek Gronecki, Maciek Księżak, Filip Szczepaniak i Kacper Drązikowski.