Lider pokazał klasę

Promyk Nowa SuchaUnia II Warszawa

0 - 8

W meczu Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha przegrał z Unią II Warszawa 0:8 (0:1).

Na mecz z liderem dysponowaliśmy właściwie najsilniejszym składem, ale to i tak nie wystarczyło. Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu była dość dobra. Widać było walkę i zaangażowanie, co przełożyło się też na wynik. Do przerwy było 0:1. W drugiej części gry postawa naszych piłkarzy też była zadowalająca. Na 10 minut przed końcem utrzymywało się trzybramkowe prowadzenie gości, ale wtedy nasi piłkarze opadli z sił i statystycznie co 2 minuty padała bramka. Szkoda, aż tak wysokiej porażki…

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Adrian Jaworski, Jakub Felczyński, Hubert Mikulski, Paweł Księżak i Bartosz Jażdżyk. Grali także: Krzysiek Gronecki, Kacper Drązikowski, Wiktor Michurski, Paweł Piotrowski, Maciek Księżak oraz Maciek Grochowski.

2 komentarze na temat “Lider pokazał klasę

1. I po meczu! Piękna pogoda, boisko super, kibiców komplet (brakowało miejsc na trybunach) i tylko ten wynik. A mecz? Atmosferę meczu ze zdecydowanym liderem naszej grupy (należy się) czuć było już przed meczem, zarówno wśród naszych piłkarzy jak i kibiców. Kto wygra chyba wszyscy niestety wiedzieliśmy. Zagadką były rozmiary porażki. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu super. Niestety z upływem czasu dało znać o sobie zmęczenie, czego wynikiem były kolejne bramki przeciwników. Niestety kolejny raz do meczu nie potrafił dostosować się znany nam juz sędzia, który popełniał poraz kolejny złe decyzje. Nawet przyjezdni kibice zauważyli jego fatalne sędziowanie. Temu panu juz dziękujemy za prowadzenie meczu, gdzie dla tak młodych piłkarzy powinna być to zabawa i doszkonalenie się gry w piłkę nożną. Słowa uznania dla trenerów Marcina i Mariusza, którzy oceniali prawidłowo pracę sędziego! Mimo porażki uważam, że nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze co rokuje dobrze na przyszłość. Wszyscy dali z siebie wszystko co na chwilę obecną prezentowali (zaangażowanie i wolę walki). Tak trzymać chłopcy!!! Ps. O tym, że nasza drużyna to prawdziwy kolektyw można było zauważyć po obecności Wojtka. Słowa uznania i życzenia szybkiego powrotu na boisko!