Bohater ostatniej akcji

Promyk Nowa SuchaRyś Laski

1 - 1


W meczu Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha zremisował z Rysiem Laski 1:1 (0:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Szymon Bodych.

Przed meczem wiedzieliśmy, że z dzisiejszym przeciwnikiem będziemy mogli powalczyć o jakąś zdobycz punktową. Początek spotkania jednak zupełnie tego nie potwierdził. Akcje Rysia były przemyślane i siały sporo zamętu w naszej obronie. W końcu nasza defensywa dała się zaskoczyć i po kilku próbach goście dopięli swego wychodząc na prowadzenie. Do końca pierwszej części gry rywale mogli jeszcze podwyższyć wynik, ale skończyło się na jednobramkowej stracie. Schodząc na przerwę właściwie nie mieliśmy podstaw, aby zakładać, że w drugiej połowie to my przejmiemy inicjatywę. Początek należał jeszcze do gości, ale ostatnie 20 minut pokazało, że to nasi piłkarze wytrzymali trudy spotkania lepiej kondycyjnie. Za wszelka cenę dążyliśmy do wyrównania, ale defensywa Rysia była szczelna i dobrze zorganizowana. Wydawało się, że dowiozą korzystny rezultat do końca, gdy w czwartej minucie doliczonego czasu gry do piłki w polu karnym dopadł Szymon Bodych i precyzyjnym strzałem doprowadził do remisu. Tuż po tej akcji sędzia zakończył mecz.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Krystian Ostaszewski, Bartłomiej Stypuła, Szymon Baczyński, Michał Nowakowski, Szymon Bodych, Mateusz Jankowski, Karol Kaźmierczak, Damian Brygoła (Robert Wojtysiak), Dawid Grochowski (Stanisław Bugaj) i Bartosz Kaczor.

Tabela Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Milan Milanówek 6 2719 14
2 Promyk Nowa Sucha 6 14-12 9
3 Wisła Zakroczym 6 163 7
4 Orzeł Kampinos 6 6-10 4

2 komentarze na temat “Bohater ostatniej akcji

Komentarze są wyłączone