Osuchów rozbity

Promyk Nowa SuchaLKS Osuchów

3 - 0


W meczu warszawskiej „A” klasy Promyk Nowa Sucha wygrał z LKS Osuchów 3:0 (0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Artur Rogala x2 i Marcin Jaworski.

W niedzielne popołudnie odbył się mecz na małym szczycie. Zaborowianka Zaborów i Naprzód Brwinów zajmują miejsca premiowane awansem, a tuż za nimi plasują się Promyk i LKS Osuchów. Przed meczem mogliśmy poczuć się jak w Ekstraklasie. Profesjonalna rozgrzewka, grzybki rozstawione na połowie boiska, zmiana koszulek tuż przed meczem… Wszystkiemu temu ze spokojem przyglądali się nasi piłkarze. Znaliśmy mocne strony przeciwnika i wiedzieliśmy kto będzie stanowić największe zagrożenie. Pierwsza połowa pokazała jednak, że jest to spotkanie wysokiej rangi i oba zespoły ograniczyły się głównie do niestracenia bramki. Zarówno z jednej jak i drugiej strony można było pokusić się o otwarcie wyniku, ale obrońcy jak i bramkarze nie dawali się zaskoczyć. Na drugą połowę wyszedł już jednak stary, dobry Promyk. Walka o każdą piłkę to jedno, a przygotowanie kondycyjne to drugie. Na początek ostrzeżenie, kiedy to Artur Rogala trafił w słupek. Nie udało mu się samemu to pomógł bramkarz, który w dość głupi sposób sfaulował go w z pozoru niegroźnej i opanowanej sytuacji w polu karnym. Do jedenastki podszedł Marcin Jaworski, który wytrzymał presję i wyprowadził nas na prowadzenie. Od tej pory było już tylko lepiej. Rywale już nie tak dynamiczni jak w pierwszej połowie coraz rzadziej pojawiali się w naszym polu karnym, a my szukaliśmy swoich szans w kontrach. W dogodnych sytuacjach znajdowali się: Krzysztof Tabara, Kamil Marcinkowski, Jakub Rogoziński, ale do bramki udało się trafić tylko „Rogalowi”. On sam okazji do podwyższenia rezultatu miał więcej, ale do siatki trafił tylko dwa razy. Druga połowa w naszym wykonaniu była dość dobra, ale tradycyjnie można przyczepić się do skuteczności, bo jakby nie patrzeć trzy bramki w drugiej części gry to najniższy wymiar kary…

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Tomasz Mikulski, Mariusz Mikulski, Mateusz Sikorski, Marcin Jaworski, Robert Dąbrowski, Łukasz Pacholski (Paweł Zienkiewicz), Marcin Gajda, Adrian Chałubek (Jakub Rogoziński), Krzysztof Tabara (Kamil Marcinkowski) i Artur Rogala (Michał Maciak).

Tabela „A” klasy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Ożarowianka Ożarów 1 8:17 3
2 Grom Warszawa 1 4:13 3
3 Ursus II Warszawa 1 4:22 3
4 Ryś Laski 1 2:11 3
5 LKS Osuchów 1 1:01 3
6 GLKS Nadarzyn 0 0:00 0
7 Korona Góra Kalwaria 0 0:00 0
8 Naprzód Zielonki 0 0:00 0
9 Promyk Nowa Sucha 0 0:00 0
10 STF Champion Warszawa 0 0:00 0
11 Znicz II Pruszków 0 0:00 0
12 Sparta Jazgarzew 1 1:2-1 0
13 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1 0:1-1 0
14 Laura Chylice 1 2:4-2 0
15 GKS Podolszyn 1 1:4-3 0
16 KS Blizne 1 1:8-7 0