Zawiodła skuteczność

Promyk Nowa SuchaUrsus Warszawa

0 - 3


W meczu Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha przegrał z Ursusem Warszawa 0:3 (0:0).

W końcu nadszedł ten moment, że po rozgrywaniu sparingów można było zobaczyć Młodzików w rywalizacji o ligowe punkty. Niestety presja związana z rangą spotkania chyba lekko przerosła młodych piłkarzy. Z jednej strony potrafiliśmy wypracowywać sobie dogodne sytuacje bramkowe. Raz z prawej, raz z lewej strony boiska nasi skrzydłowi albo dośrodkowywali, albo sami mogli pokusić się o uderzenie. Niewiele jednak z tego wynikało, bo wszystkie strzały mijały bramkę. Jak to w piłce bywa kiedy samemu się nie strzela to robi to przeciwnik i po 15 minutach drugiej części gry padła pierwsza bramka. Napastnik gości wykorzystał niezdecydowanie naszej formacji defensywnej i strzałem do pustej bramki wyprowadził Ursus na prowadzenie. Graliśmy jednak do końca, ale tego dnia nasze celowniki nie były najlepiej ustawione. W końcówce spotkania rywale dobili nas jeszcze dwoma bramkami i mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Konsekwencja z jaką zwyciężyli piłkarze Ursusa pokazuje jak wiele pracy czeka jeszcze naszych zawodników.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Kacper Drązikowski, Jakub Felczyński, Hubert Mikulski, Paweł Księżak i Adrian Jaworski. Grali także: Paweł Piotrowski, Czarek Pytkowski, Maciek Księżak, Jakub Karasek, Filip Szczepaniak, Maciek Grochowski oraz Krzysztof Gronecki.

Tabela Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 MKS Piaseczno 12 57:1542 33
2 Radomiak Radom 12 69:1455 30
3 Wilga Garwolin 12 35:314 20
4 Promyk Nowa Sucha 12 30:46-16 19
5 AS Radomiak Radom 12 20:35-15 8
6 Perła Złotokłos 12 20:50-30 6
7 Jedność Żabieniec 12 14:54-40 6

2 komentarze na temat “Zawiodła skuteczność

  1. Nic dodać, nic ująć z komentarza Karola. Sytuacje były, tylko ta skuteczność nas zgubiła. Cieszą sytuacje, które potrafimy sobie stwarzać. I widać, że to wychodzi nam coraz lepiej. Jeszcze musimy tylko popracować nad skutecznością i będzie OK. Chłopcy – graliście dobrze a falstarty zdarzają się nawet najlepszym. Teraz mecz na przełamanie i wracamy do gry. Powodzenia :)

Komentarze są wyłączone