Młodziki przed rundą wiosenną

PromykW ten weekend wszystkie nasze zespoły będą miały za sobą inaugurację rozgrywek ligowych. Po meczach Seniorów i Trampkarzy do rywalizacji powracają Młodziki. Swój pierwszy mecz rozegrają z Ursusem Warszawa i miejmy nadzieję, że żmudne przygotowania, przez jakie przeszli pozwolą im dobrze się zaprezentować.

Treningi zimą przebiegały sprawnie i charakteryzowały się dużą frekwencją (no chyba, że młodzi piłkarze leżeli chorzy w łóżkach). Być może wpływ na takie zaangażowanie miał też zbliżający się obóz sportowy w Zamościu. Nasi chłopcy trenowali tam w dniach 24.02.2014 – 02.03.2014 i zdecydowanie nie był to stracony okres, bo trzeba przyznać, że postępy są widoczne. W trakcie pobytu w „Padwie Północy” rozegraliśmy dwa sparingi z zespołem Gaudium Zamość. Rywale, odnosząc dwa zwycięstwa pokazali nam jak wiele jeszcze czeka nas pracy. Po powrocie do Nowej Suchej na drużynę czekały pojedynki z Akademią Piłkarską Sochaczew. Tu wyszliśmy na remis, bo raz wygraliśmy 6:0, a raz przegraliśmy taką samą różnicą bramek. Oprócz tych meczy odbyły się jeszcze trzy sparingi. Przegraliśmy 4:1 z AP Żyrardów, wygraliśmy 5:1 z AP II Sochaczew i na koniec zdecydowanie przegraliśmy z Widokiem Skierniewice. Wyniki były bardzo zróżnicowane, ale tak to już bywa w młodzieżowej piłce.

Treningi treningami, ale sporo dzieje się też na rynku transferowym. Transfery oczywiście są z przymrużeniem oka, ale mamy w zespole kilka nowych twarzy. Są nimi: Maciek Grochowski, Czarek Pytkowski, Bartek Jażdżyk i Maciek Księżak. Całej grupie życzymy udanych występów już od najbliższego meczu z Ursusem. Powodzenia!