Trampkarze przed rundą wiosenną

PromykW niedzielę rundę rewanżową zainaugurują Trampkarze więc czas podsumować ich okres przygotowawczy. Na początku roku gdy zimowe treningi odbywały się na hali w Kozłowie Biskupim mieliśmy dość duże problemy z frekwencją i były obawy czy drużyna w ogóle przystąpi do rozgrywek. Na szczęście młodzi piłkarze się zmotywowali i z pełnym zapałem przystąpili do treningów. Mamy też kilka nowych twarzy, ale o tym za chwilę.

Pierwszy sparing Trampkarze rozegrali z Piastem Feliksów. Wynik 1:1 dawał powody do optymizmu, ponieważ przeciwnik występuje w o rok starszym roczniku. Potem jednak przyszła porażka z Orłem Kampinos 0:3 (również rocznik 1998), ale w pojedynku z Orkanem Sochaczew to my byliśmy górą (4:0), choć akurat tutaj to my byliśmy tymi starszymi. W ostatni czwartek zmierzyliśmy się jeszcze raz z naszym pierwszym przeciwnikiem, ale tym razem przegraliśmy 5:3. Ogółem zanotowaliśmy 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy 8:9.

Punktem kulminacyjnym całych przygotowań był jednak wyjazd z trenerem na finał Pucharu Polski na Stadion Narodowy, w którym wzięli udział także zawodnicy, którzy od tej rundy będą reprezentować barwy Promyka. Swoją piłkarską przygodę rozpoczną u nas: Stanisław Bugaj, Dawid Grochowski i Krystian Ostaszewski. Dla dwóch zawodników będzie to jednak zmiana barw klubowych. Z Bzury Chodaków dołączył do nas Jakub Borowski, a Szymon Bodych wcześniej trenował w Guzovii Guzów. Całą piątkę witamy w szeregach Promyka.

Runda rewanżowa Ligi Trampkarzy rozpoczęła się już tydzień temu. Warszawska Akademia Piłki Nożnej przegrała z Rysiem Laski 1:3, a Gwardia Warszawa z którą zagramy w niedzielę pokonała w Błoniu tamtejszą Błoniankę 5:4. Oby w najbliższej kolejce to nasi byli górą. Powodzenia!