Rozklepani w Ożarowie

Ożarowianka II OżarówPromyk II Nowa Sucha

8 - 2


W meczu warszawskiej „B” klasy Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki wygrała z Promykiem II Nowa Sucha 8:2 (6:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Jarosław Grefkowicz i Kamil Wróblewski.

Tak się złożyło, że mecz naszych rezerw odbywał się właściwie równocześnie z meczem pierwszej drużyny, dlatego były delikatne obawy o skompletowanie przyzwoitego składu. Obawy okazały się niezbyt słuszne bo na zbiórce stawiło się 16 zawodników. Inna sprawa to terminarz IV ligi. W ten weekend pierwszy zespół Ożarowianki miał wolny termin i skład gospodarzy mógł być dużo silniejszy. Właściwie potwierdzenie tego mogliśmy zobaczyć już w 28 sekundzie meczu, gdy rywale rozklepali naszą defensywę i strzałem z kilku metrów pokonali naszego bramkarza. Przeciwnik od początku kontrolował przebieg spotkania i spokojnie podwyższał prowadzenie. Przy stanie 4:0 w jednej z kontr Jarosław Grefkowicz zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka po rykoszecie przelobowała bramkarza i zdobyliśmy pierwsze trafienie. Gospodarze szybko odpowiedzieli, ale my też nie byliśmy dłużni i po dośrodkowaniu Daniela Sabalskiego z rzutu wolnego, Kamil Wróblewski strzałem głową zmienił wynik na 5:2. W końcówce pierwszej połowy Ożarowianka jeszcze raz pokonała naszego bramkarza i na przerwę schodziliśmy w nie najlepszych humorach. Po niej gra wyraźnie się uspokoiła. Przeciwnik już nie stwarzał  tylu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale i tak dwukrotnie podwyższył prowadzenie. Takim sposobem mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy.

Wystąpiliśmy w składzie: Karol Drązikowski (Łukasz Drązikowski), Daniel Sabalski, Sławomir Kuczek, Kamil Dalke, Łukasz Antosik, Kamil Wróblewski (Rafał Dalke (Filip Orłowski)), Arkadiusz Cieślak, Sebastian Zwierzchowski (Robert Giersz), Jarosław Grefkowicz, Piotr Kamiński i Paweł Zienkiewicz.

Tabela „B” klasy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Akademia Piłkarska Żyrardów 0 00 0
2 Budowlanka Pruszków 0 00 0
3 Guzovia Guzów 0 00 0
4 Józefowianka Józefów 0 00 0
5 KS II Teresin 0 00 0
6 Milan II Milanówek 0 00 0
7 Mszczonowianka II Mszczonów 0 00 0
8 Orion Cegłów 0 00 0
9 Ożarowianka II Ożarów 0 00 0
10 Pogoń Wiskitki 0 00 0
11 Promyk II Nowa Sucha 0 00 0
12 Relax Radziwiłłów 0 00 0
13 Sokół Budki Piaseckie 0 00 0
14 Tajfun Brochów 0 00 0