Deszczowe zwycięstwo Rawki

Rawka BolimówW meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha przegrał z Rawką Bolimów 3:4 (1:4). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Adrian Chałubek, Piotr Kamiński i Kamil Dalke.

Mecz rozpoczął z opóźnieniem spowodowanym ulewnym deszczem, ale dla nas początek był udany. Jak się jednak okazało były to tylko miłe złego początki. Dobre podanie otrzymał Adrian Chałubek i ze spokojem pokonał bramkarza gości. Niestety potem nasza gra w defensywie się posypała, co zaowocowało zdobyciem aż czterech bramek przez Rawkę Bolimów w pierwszej części gry. Na szczęście po przerwie to nasi piłkarze przejęli inicjatywę. W jednej z pierwszych akcji dośrodkowanie z lewej strony na bramkę zamienił Piotr Kamiński. Następnie Kamil Dalke minął kilku obrońców rywala i mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył kontaktowe trafienie. Wydawało się, że doprowadzenie do remisu jest możliwe, ale o to możemy mieć pretensje tylko do siebie. Nasi napastnicy w ostatnim kwadransie marnowali tak wyśmienite okazje, że sztuką było nie trafić. No, ale to też jest wyczyn ;)

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Mularski, Łukasz Pacholski, Mariusz Mikulski, Maciej Nowicki, Marcin Jaworski, Robert Dąbrowski, Jakub Danowski, Tomasz Jurczak, Adrian Chałubek, Marcin Gajda i Jakub Rogoziński. Grali także: Karol Drązikowski, Michał Maciak, Kamil Dalke, Jarosław Grefkowicz, Piotr Kamiński, Robert Giersz, Rafał Dalke, Arkadiusz Cieślak oraz Daniel Kaźmierczak.