Gościnny Orkan

orkan_sochaczewW kolejnym meczu sparingowym Trampkarzy Orkan Sochaczew przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:4 (0:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Szymon Bodych x2, Dawid Grochowski i Bartosz Kaczor.

Kolejny sparing przebiegał po myśli naszych zawodników. W meczu z o rok młodszymi piłkarzami Orkana to Promyk prowadził grę i siłą rzeczy częściej mogliśmy pokusić się o zdobycie bramki. Pierwsze trafienie było jednak dość przypadkowe. Szymon Bodych próbował dośrodkować piłkę w pole karne, ale ta zamiast na głowie naszych napastników znalazła się bezpośrednio w bramce i objęliśmy prowadzenie. No, ale tak dośrodkować, też trzeba umieć ;) Kolejne bramki oglądaliśmy dopiero po przerwie. Tym razem dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło do Dawida Grochowskiego, a ten nie miał problemu ze zdobyciem bramki. Minęło kilka minut i mieliśmy 3:0. W dogodnej sytuacji znalazł się Bartosz Kaczor i podwyższył prowadzenie. W końcówce spotkania jeszcze jedno trafienie dołożył Szymon Bodych i wysokie zwycięstwo stało się faktem.

PS Pozdrowienia i życzenia wielkanocne od Andrzeja Grzybowskiego dla Promyka Nowa Sucha.

Wystąpiliśmy w składzie: Dominik Kaczor, Bartłomiej Sztypok, Konrad Drązikowski, Szymon Baczyński, Hubert Wołowczyk, Szymon Bodych, Karol Kaźmierczak, Bartłomiej Stypuła, Szymon Obrębski, Dawid Grochowski i Bartosz Kaczor.