Sparing w formie treningu

ap sochaczewW kolejnym sparingu Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z Akademią Piłkarską II Sochaczew 5:1 (3:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Hubert Mikulski, Adrian Jaworski, Maciej Księżak, Jakub Felczyński oraz trafienie samobójcze.

Mecz od początku układał się po myśli naszych piłkarzy, ale brakowało tego co dość ważne w piłce czyli skuteczności. Młodziki ostrzeliwali bramkę przeciwnika, ale piłka częściej trafiała w słupki, poprzeczkę czy przelatywała obok niż był to strzał w światło bramki. Na nasze szczęście skuteczność nie była zerowa i do przerwy udało się zdobyć trzy bramki. Żeby nie było tak kolorowo to tylko dwa trafienia (Hubert Mikulski i Adrian Jaworski) należały do podopiecznych Marcina Jaworskiego, bo przy trzecim trafieniu wyręczył nas przeciwnik. Po przerwie trener widząc nieporadność w ataku swoich piłkarzy nakazał wykorzystać w meczu to czego uczą się na treningach. Ilość okazji bramkowych nie była wtedy już tak duża, ale nasi piłkarze dłużej utrzymywali się przy piłce zanim nadarzyła się szansa na podwyższenie wyniku. Skuteczność była już jednak większa i swoje bramki zdobyli Maciek Księżak i Jakub Felczyński. Bramkę strzelili też goście i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Kacper Drązikowski, Jakub Felczyński, Hubert Mikulski, Paweł Księżak i Adrian Jaworski. Grali także: Krzysiek Gronecki, Wiktor Michurski, Maciek Księżak oraz Maciek Grochowski.