Zadecydowała druga połowa

ap zyrardowW kolejnym meczu sparingowym Młodzików Promyk Nowa Sucha przegrał z Akademią Piłkarską Żyrardów 1:4 (1:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Księżak.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Dwa razy z prawej strony dośrodkował Adrian Jaworski, ale Kuba Felczyński nie zdołał zdobyć bramki. Następnie sam Adrian wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale przelobował zarówno bramkarza jak i bramkę. Wydawało się, że bramka jest tylko kwestią czasu… i strzelili ją goście. Stwarzaliśmy jednak kolejne okazję i w końcu Paweł Księżak doprowadził do remisu. Po przerwie obraz gry właściwie nie uległ wielkiej zmianie. Goście grali więcej piłką, ale my też dzielnie walczyliśmy. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale jak je trzeba wykończyć pokazywali nam gracze Akademii Piłkarskiej z Żyrardowa. Trzykrotnie nie mieli problemu z pokonaniem naszego bramkarza i zakończyli spotkanie zwycięstwem 4:1.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Kacper Drązikowski, Jakub Felczyński, Hubert Mikulski, Paweł Księżak i Adrian Jaworski. Grali także: Krzysiek Gronecki, Bartek Jażdżyk, Czarek Pytkowski, Maciek Księżak oraz Maciek Grochowski.

Jeden komentarz na temat “Zadecydowała druga połowa

  1. Przypominam trening w Czwartek na Boisku w Nowej Suchej, a w Sobotę godz. 9:15 pod Klubem zbiórka na mecz Kontrolny z AP II Sochaczew, gramy u siebie. Pozdrawiam Trener

Komentarze są wyłączone