Remis na początek

piast-naklejka-cmsW pierwszym sparingu Trampkarzy Piast Feliksów zremisował z Promykiem Nowa Sucha 1:1 (0:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Kaczor.

Liga Trampkarzy startuje pod koniec kwietnia więc przyszedł czas na mecze kontrolne. W naszej drużynie kilka nowych twarzy więc byliśmy ciekawi jak zaprezentują się na boisku. Sam mecz można powiedzieć, że był wyrównany i nie obfitował w wiele sytuacji strzeleckich. Jako pierwsza na prowadzenie wyszła nasza drużyna zdobywając bramkę z rzutu karnego. Skutecznym egzekutorem okazał się Bartosz Kaczor. Niestety po przerwie gospodarze wyrównali. Jeden z piłkarzy Piasta zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka po odbiciu od spojenia słupka z poprzeczką wylądowała pod nogami innego z rywali, który nie dał szans naszemu bramkarzowi. Takim sposobem mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, a nam pozostaje się cieszyć, że kadra Trampkarzy powiększyła się o nowych piłkarzy.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Michał Nowakowski, Szymon Baczyński, Michał Kaźmierczak, Krystian Ostaszewski, Szymon Bodych, Karol Kaźmierczak, Damian Brygoła, Robert Wojtysiak, Dawid Grochowski i Bartosz Kaczor. Grali także: Jakub Borowski, Szymon Obrębski i Bartłomiej Sztypok.