Akademia się zrewanżowała

ap sochaczewW kolejnym sparingu Młodzików Promyk Nowa Sucha przegrał z Akademią Piłkarską Sochaczew 0:6 (0:1, 0:1, 0:3, 0:1).

Po zwycięstwie 6:0 nad drugą drużyną Akademii Piłkarskiej Sochaczew tym razem zmierzyliśmy się z pierwszym zespołem. Był to zupełnie inny rywal, co zresztą przełożyło się na odwrotny wynik. Z drugiej strony można jednak powiedzieć, że rywale byli tego dnia niesamowicie skuteczni. W pierwszej kwarcie obie drużyny właściwie nie stworzyły sobie dogodnych sytuacji, ale jedna nieudana pułapka ofsajdowa spowodowała, że goście trafili na 1:0. W drugiej kwarcie mimo kilku prób nie udało się pokonać bramkarza rywali, za to przeciwnik mocnym strzałem z dystansu podwyższył prowadzenie. Trzecia kwarta to już duża przewaga Akademii udokumentowana trzema bramkami. W ostatniej odsłonie wydawało się, że nie stracimy już więcej bramek, ale jedno wybicie piłki niefortunnie wpadło do naszej bramki. Podsumowując, w pojedynkach z AP Sochaczew teoretycznie wyszliśmy na remis ;)

PS Wojtek, daj znać jak noga i wracaj do zdrowia.

Wystąpiliśmy w składzie:

I i III kwarta: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Wojtek Miedziński, Jakub Felczyński, Hubert Mikulski, Paweł Księżak i Adrian Jaworski.

II i IV kwarta: Krzysiek Gronecki, Kacper Drązikowski, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Jakub Karasek (Filip Szczepaniak), Czarek Pytkowski, Paweł Piotrowski, Maciek Księżak i Wiktor Michurski.

3 komentarze na temat “Akademia się zrewanżowała

  1. Pogoda piękna, kibiców bardzo dużo i nic tylko zacząć kolejny sparing naszych chłopców. A ten trzymał w napięciu przez wszystkie cztery kwarty. Zarówno atmosfera i zaangażowanie wśród kibiców jak i zaangażowanie i gra naszych chłopców dostosowały się do pogody. Mimo niekorzystnego wyniku jesteśmy zadowoleni z gry naszej drużyny. Może wszystko jeszcze nie wychodziło jak powinno, ale mamy czas na poprawę i do ligi będziemy przygotowani już na 100% a może i więcej, w co wierzymy obserwując grę naszych chłopców. Głowa do góry i jedziemy dalej. Ps. Trenerze nie przejmuj się. Sparingi sparingami a liczy się przecież przede wszystkim liga. POWODZENIA I ZADOWOLENIA Z GRY OD WSZYSTKICH KIBICÓW!!! :)

  2. Wojtuś życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i trzymaj się. Jesteśmy z Tobą!!!

Komentarze są wyłączone