Ostatni sprawdzian na plus

zyrardowiankaW ostatnim sparingu przed ligą Promyk Nowa Sucha wygrał z Żyrardowianką II Żyrardów 2:0 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Piotr Kamiński i Dominik Popławski.

Próbę generalną przed ligą na naszej drużyny oba zespoły rozpoczęły spokojnie, ale w kolejnych minutach zaczęliśmy przejmować inicjatywę. Na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać do 15 minuty, kiedy to piłkę odbitą od poprzeczki po strzale Kamila Marcinkowskiego do pustej bramki skierował Piotr Kamiński. Minęło kolejne piętnaście minut i mieliśmy 2:0. Tym razem z ofensywną akcją zabrał się Dominik Popławski i strzałem z lewej strony pola karnego umieścił piłkę w siatce. Pierwsza połowa przebiegała w dość dobrym tempie, ale po przerwie obraz gry uległ pogorszeniu. W naszym składzie nastąpiło wiele zmian i gra nie była już tak płynna. Udało się jednak utrzymać wynik z pierwszej części gry i zakończyć ostatni sparing zwycięstwem. Teraz czas na ligę! Zaczynamy w najbliższą sobotę o 15:30 w Lesznie meczem z Partyzantem.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Mateusz Sikorski, Tomasz Jurczak, Łukasz Pacholski, Marcin Jaworski, Dominik Popławski, Jakub Danowski, Adrian Chałubek, Marcin Gajda, Kamil Marcinkowski i Piotr Kamiński. Grali także: Adam Barcikowski, Michał Maciak, Kamil Dalke, Krzysztof Tabara, Mariusz Mikulski, Maciej Nowicki, Jarosław Grefkowicz, Paweł Gajda oraz Rafał Muras.