Szczęśliwa siódemka (galeria)

delta_warszawaW CI Delta Cup drużyna Żaków zajęła 7 miejsce.

Turniej całkowicie zdominowali reprezentanci Szkoły Brytyjskiej, ale nasi młodzi piłkarze też dzielnie walczyli. Co prawda rozpoczęli od porażki z drużyną gospodarzy, ale potem przyszło zwycięstwo z Varsovią Warszawa. W dalszej rywalizacji Żaki zanotowali jeszcze porażkę (Świt Warszawa), remis (Szkoła Brytyjska) i zwycięstwo (SF Wilanów). Ogółem w gronie solidnych drużyn występ naszych zawodników można uznać za udany.

Sam udział w turnieju dla naszych najmłodszych piłkarzy to już duży plus, bo z każdym kolejnym meczem nabierają coraz więcej doświadczenia, które procentuje. W poprzednich dwóch edycjach mogliśmy narzekać na zbyt małą ilość bramek, ale teraz zobaczyliśmy nawet pięciobramkowe zwycięstwo.

Wszystkie wyniki tutaj

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mikołaj Bednarczyk (1 bramka), Bartosz Bernaszuk (2 bramki), Mateusz Boczkowski (1 bramka), Igor Kowalski (1 bramka), Kamil Malara (1 bramka), Adam Malczenko (1 bramka), Dawid Markus, Karol Orliński, Paweł Rozmarynowski, Wiktor Sot (2 bramki) i Mikołaj Zabłocki.