Zwycięska Laktoza

laktozalyszkowice150W kolejnym sparingu Promyk Nowa Sucha przegrał z Laktozą Łyszkowice 1:2 (0:0). Jedyna bramkę dla naszej drużyny zdobył Adrian Chałubek.

Mimo jednobramkowego zwycięstwa Laktozy spotkanie rozegrane na boisku w Łyszkowicach można określić jako wyrównane. Dla naszej drużyny był to pierwszy pojedynek w tym roku na naturalnej nawierzchni, co oznacza, że liga coraz bliżej i powoli trzeba się do tego przyzwyczajać. Pierwsza połowa spotkania opierała się głównie na dość nieśmiałych próbach zdobycia bramki. Mimo, że obie drużyny szukały swoich okazji to bramkarze mieli niewiele pracy, co zresztą potwierdzał bezbramkowy remis. Na początku drugiej połowy wynik otworzył zawodnik Laktozy wykorzystując prostopadłe podanie. Bramka na 1:0 niewiele jednak zmieniła w naszych poczynaniach, bo dalej nie znajdywaliśmy sposobu na obronę rywali. W końcówce spotkania gospodarze trochę bardziej przycisnęli, co zostało nagrodzone bramką. Dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową wykorzystał piłkarz Laktozy i było 2:0. Nasz zespół walczył jednak do końca i udało się zdobyć honorowe trafienie. Prostopadłe podanie na bramkę zamienił Adrian Chałubek ustalając wynik meczu.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz (Piotr Mularski), Karol Drązikowski, Dominik Popławski, Mariusz Mikulski (Łukasz Antosik), Marcin Jaworski, Maciej Nowicki (Jarosław Grefkowicz), Adam Barcikowski, Tomasz Jurczak, Marcin Gajda, Adrian Chałubek i Artur Rogala.