Drugie sparingowe zwycięstwo

herb-rywala-sobpol-konopnica_1W swoim kolejnym sparingu Promyk Nowa Sucha wygrał z zespołem Sobpol Konopnica 3:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Adam Barcikowski, Mateusz Sikorski i Jakub Danowski.

Dzisiejszy przeciwnik był reprezentantem skierniewickiej „A” klasy więc liczyliśmy na lepszy wynik niż ostatnio. Potwierdzeniem tych założeń był początek meczu, kiedy osiągnęliśmy przewagę. Niestety niewiele z niej wynikało. Dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich, ale brakowało wykończenia akcji. Mijały minuty i zamiast wyjść na prowadzenie to przeciwnik był coraz groźniejszy. Na szczęście to my jako pierwsi trafiliśmy do siatki. Akcję lewym skrzydłem przeprowadził Kamil Marcinkowski, dograł do Adama Barcikowskiego, a ten otworzył wynik spotkania. Jednobramkowe prowadzenie utrzymaliśmy do przerwy, a zaraz po niej wynik podwyższył Mateusz Sikorski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym przeciwnika po rzucie rożnym. Wydawało się, że od tego momentu będzie nam łatwiej, ale to rywale zdobyli kontaktową bramkę. Potrafiliśmy jednak bardzo szybko na to odpowiedzieć, bo po chwili było już 3:1. Prawą stroną zabrał się Jakub Danowski i zdobył swoją debiutancką bramkę w Promyku ustalając wynik meczu.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Tomasz Mikulski, Robert Dąbrowski, Tomasz Jurczak, Mateusz Sikorski, Jakub Danowski, Adam Barcikowski, Marcin Gajda, Kamil Marcinkowski, Jakub Rogoziński i Krzysztof Tabara. Grali także: Adrian Chałubek, Łukasz Antosik, Karol Drązikowski i Jarosław Grefkowicz.