Tylko FK Rybno pokonane

KUCHCIAKW Halowym Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Sochaczew rozgrywanym na początku przygotowań do rundy wiosennej nasz zespół zajął 7 miejsce.

15 stycznia rozpoczęliśmy przygotowania do rundy wiosennej i od razu mieliśmy mocne przetarcie, ponieważ na turnieju trafiliśmy – przynajmniej na papierze – do dość mocnej grupy. Naszymi rywalami byli: jeden z faworytów turnieju – KS Teresin, zawsze mocna i chętnie uczestnicząca w rozgrywkach halowych na terenie naszego powiatu – Korona Wejsce oraz aspirujący do awansu z „B” klasy – Sokół Budki Piaseckie.

Zmagania rozpoczęliśmy od porażki z KS Teresin 1:0, tracąc bramkę na półtorej minuty przed końcem meczu. W zawodach brakowało nam chyba trochę szczęścia, bo drugie spotkanie też rozstrzygnęło się w końcówce. Tym razem przegraliśmy 2:1 z Sokołem Budki Piaseckie. Na zakończenie przyszła jeszcze porażka 2:0 z Koroną Wejsce i zakończyliśmy fazę grupową z zerowym dorobkiem punktowym. Na pocieszenie pozostał nam do rozegrania mecz o 7 miejsce z FK Rybno i choć nie było łatwo to udało się odnieść jedyne tego dnia zwycięstwo.

Wyniki naszej drużyny:

  • Promyk – KS Teresin 0:1
  • Promyk – Sokół Budki Piaseckie 1:2 (Kamil Marcinkowski)
  • Promyk – Korona Wejsce 0:2
  • Promyk – FK Rybno 3:2 (Łukasz Pacholski, Arkadiusz Cieślak, Jarosław Grefkowicz)

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Marcin Jaworski, Dominik Popławski, Kamil Marcinkowski (wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny), Adrian Chałubek, Marcin Nowak, Arkadiusz Cieślak, Łukasz Pacholski, Jarosław Grefkowicz i Karol Drązikowski.