Zakończyli remisem

Promyk Nowa SuchaRyś Laski

2 - 2

W meczu Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha zremisował z Rysiem Laski 2:2 (1:0). Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Adrian Jaworski.

Ostatni mecz tej rundy miał być walką naszej najmłodszej drużyny o awans na drugie miejsce w tabeli. Aby to osiągnąć w spotkaniu z Rysiem Laski musieliśmy odnieść zwycięstwo. Przeciwnik z pewnością był w zasięgu naszego zespołu, ponieważ nie zdobył w tej rundzie choćby punktu. Mimo wszystko takiego rywala nie można lekceważyć, bo żeby zdobyć trzy punkty to trzeba walczyć od pierwszego do ostatniego gwizdka nawet z ostatnią drużyną w tabeli. Młodziki boleśnie się o tym przekonali tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu. Początek spotkania nie zwiastował tak dramatycznych okoliczności. Mimo, że pierwsze minuty należały do gości, z każdą kolejna akcją byliśmy coraz groźniejsi. Długo jednak czekaliśmy na pierwszą bramkę. Upragnione trafienie zdobył strzałem z dystansu Adrian Jaworski i wydawało się, że teraz będzie już łatwiej. Niestety o końcowym rezultacie zadecydowały dwa stałe fragmenty gry i nasza nieskuteczność w drugiej połowie. Najpierw strzałem z rzutu wolnego zawodnicy Rysia doprowadzili do remisu. Nasza odpowiedź była bardzo szybka, gdyż sytuację sam na sam z bramkarzem w kolejnej akcji na bramkę zamienił Adrian Jaworski. Niestety w doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście wyrównali i zamiast awansu na drugie miejsce rundę jesienną kończymy na piątej lokacie.

Wystąpiliśmy w składzie: Krzysiek Gronecki, Kamil Kościug, Hubert Kowalski, Paweł Piotrowski, Wojtek Miedziński, Wiktor Michurski, Paweł Księżak, Patryk Felczak i Adrian Jaworski. Grali także: Hubert Mikulski, Jakub Felczyński, Kacper Drązikowski i Jakub Czałka.