Bez punktów w Błoniu

Błonianka BłoniePromyk Nowa Sucha

2 - 1


W meczu Ligi Trampkarzy Błonianka Błonie wygrała z Promykiem Nowa Sucha 2:1 (0:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył: Bartosz Kaczor.

Miał to być mecz w zasięgu naszej drużyny ponieważ Błonianka miała taki sam dorobek punktowy jak nasz zespół i znajdowała się w dolnych rejonach tabeli. Potwierdziło się to w pierwszej połowie spotkania. Mimo wyrównanej gry zarysowała się lekka przewaga naszego zespołu. Niestety nie udało się tego udokumentować bramką. Na drugą połowę nasi piłkarze wyszli jakby trochę zdekoncentrowani. Zawodnicy z Błonia szybko zdobyli dwie bramki i właściwie ustawili sobie mecz. Nasi Trampkarze próbowali jeszcze odwrócić losy pojedynku, ale udało się zdobyć tylko jedną bramkę. W sytuacji sam na sam znalazł się Bartosz Kaczor i zdobył kontaktowe trafienie. Niestety tylko na tyle było nas stać i Błonianka odskoczyła w tabeli na trzy punkty.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Michał Kaźmierczak, Robert Wojtysiak, Hubert Wołowczyk, Szymon Obrębski, Karol Kaźmierczak, Bartłomiej Stypuła, Bartłomiej Sztypok, Dominik Lelonkiewicz, Damian Brygoła i Bartosz Kaczor.

Tabela Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Milan Milanówek 6 2719 14
2 Promyk Nowa Sucha 6 14-12 9
3 Wisła Zakroczym 6 163 7
4 Orzeł Kampinos 6 6-10 4