Lider za mocny

Unia II WarszawaPromyk Nowa Sucha

4 - 0


W meczu Ligi Młodzików Unia II Warszawa wygrała z Promykiem Nowa Sucha 4:0 (2:0).

Z samego rana nasza najmłodsza drużyna wybrała się do Warszawy na kolejny mecz ligowy. Nasi zawodnicy prosto z autobusu udali się do szatni, ale towarzyszący im rodzice, szybko zauważyli, że trenerem piłkarzy Unii jest były zawodnik m.in. Legii Warszawa – Piotr Mosór. Jego drużyna wysoko zawiesiła nam poprzeczkę i od początku spotkania zepchnęła nas do defensywy. Potwierdziło się, że zespół gospodarzy nieprzypadkowo zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z kompletem punktów. Ich akcje były płynne i przemyślane, ale albo bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Wiktor Felczak, albo ich strzały szybowały nad poprzeczką. Przewaga Unii była wyraźna, ale pierwsze bramki padły dopiero tuż przed przerwą. Po niej na boisku niewiele się zmieniło i podobnie jak w pierwszej połowie straciliśmy dwie bramki i zeszliśmy z boiska pokonani.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Wojtek Miedziński, Wiktor Michurski, Paweł Księżak, Patryk Felczak i Adrian Jaworski. Grali także: Jakub Felczyński, Krzysiek Gronecki, Filip Szczepaniak, Kacper Drązikowski i Jakub Karasek.

Tabela Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 MKS Piaseczno 12 57:1542 33
2 Radomiak Radom 12 69:1455 30
3 Wilga Garwolin 12 35:314 20
4 Promyk Nowa Sucha 12 30:46-16 19
5 AS Radomiak Radom 12 20:35-15 8
6 Perła Złotokłos 12 20:50-30 6
7 Jedność Żabieniec 12 14:54-40 6

9 komentarzy na temat “Lider za mocny

  1. Mecz bardzo dobry i trzymający do końcowego gwizdka w napięciu. Zarówno gra jak i wynik (mimo niekorzystny) naszych chłopców z bardzo mocnym i wymagającym liderem, który naprawdę bardzo dobrze zna się na grze w piłkę nożną (o czym świadczy jego pozycja w tabeli i bilans bramkowy)napawa optynizmem, że i my też potrafimy grać dobrze, nawet z takimi zespołami. Podsumowując gratulacje dla trenera i naszych chłopców za mecz :) Ps. Tradycyjne gratulacje również dla sporej grupy kibicowskiej, która jak zwykle udała się ma mecz z naszymi chłopcami :) Warte podkreślenia jest też, przyjęcie i zachowanie kibiców z Warszawy, które również stało na wysokim poziomie.

  2. Super mecz w wykonaniu FELKA :) Ps. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :)

  3. Wiktor, strasznie szkoda :( Zagrałeś świetny mecz. Przykro mi, że tak to się skończyło. W każdym razie głowa do góry! Życzę szybkego powrotu do zdrowia!

  4. My kibice, też życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko. Trzymaj się Wiktor :)

  5. Wiktor, ręka wydobrzeje, na spokojnie, powoli w Zime wejdziemy w trening na Wiosnę będzieszw jeszcze lepszej Dyspozycji :) mecz z Liderem i cała Runda w Twoim Wykonaniu Super :) Dzięki za wszystkie obronione Strzały :)

Komentarze są wyłączone